به گزارش سرویس فرهنگ و هنر پایگاه صهیون‌پژوهی جاثیه، شصت و هشتمین نشست موسسه موعود پیرامون شبیه سازی نشانه‌ها در آخرالزمان با سخنرانی دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی برگزار شد که اهم سخنان وی در متن زیر آمده است.

یکی از دلایلی که جامعه امروز به مباحث آخرالزمانی روی آورده است، رسیدن به بن بست فرهنگی و زیستی می‌باشد. مخصوصا در جوامع شرقی و آسیایی که در دهه‌های قبل چنین مباحثی بیان شده است، این موضوع شدت بیشتری دارد.

وقتی حجم زیادی از مباحث را در این باب می‌بینیم که چگونه ما شیعیان آخرالزمان و مهدویت را مهمترین مسئله دین خود قرار داده‌ایم، همین موجب می‌شود که نگاه‌ها در جهان به سوی آخرالزمان روانه شود. علی رغم اهمیت این مسئله برای پیامبران و ائمه اطهار مسلمانان توجهی به مباحث آخرالزمانی ندارند.

چه بسیار برای مردم غربی و صهیونیست این مسئله اهمیت دارد. غرب و صهیون بر این باور است که ما در آخرالزمان هم اتفاقات و حوادث ناگواری را تجربه خواهیم کرد و هم اینکه با دشمنانی تا دندان مسلح روبه‌رو خواهیم شد. جهان اسلام و مسلمین؛ شیطان، یهود و پیچیدگی‌های بنی اسرائیل را نمی‌شناسند و نمی‌دانند که به دستور مستقیم ابلیس عمل می‌کند.

به همین دلیل است که خطراتی را که صهیونیست‌ها برای ما مسلمانان ایجاد می‌کنند، حس نمی‌کنیم. چنین بازی مرگباری است که حریف دارد به تاخت می‌رود و ما همچنان در خط شروع مانده‌ایم، چرا پیشرفت، مطالعه و عمل صهیونست‌ها را علیه خودمان نمی‌بینیم که چطور هر روزشان را با فکر از بین بردن ما مسلمانان به سر می‌برند.

بنی اسرائیل دائما در حال جنگ علیه بنی اسماعیل است، چرا که دائما اعمالی ­­انجام می‌دهند که دست بنی اسماعیل را از چیرگی بر آخرالزمان کوتاه کنند و تا جایی که ممکن است قبل از اینکه ما بخواهیم عملی انجام دهیم، موعود ساختگی خود را بر زمین مستقر سازند.

این‌ها بیشتر از من و شما امام زمان(عج) را می‌شناسند و جالب است که صهیونست‌ها تمام اطلاعاتی را که در مورد آخرالزمان دارند از روایات و آیات معصومین ما استخراج کرده‌اند، چرا که یهودی‌ها در کتاب‌هایشان یک درصد ما شیعیان هم اطلاعات وجود ندارد.

 

شبیه سازی ظهور با سینما

هر طیفی برای اینکه بتواند دشمن خود را از بین ببرد، به این نیاز دارد که اطلاعاتی از او داشته باشد و باید بداند که دشمنش چه اهدافی را در پیش دارد و در آینده نزدیک می‌خواهد چه کاری را انجام دهد و الان اسرائیل بیشتر از آنچه ما در اهدافمان می‌دانیم، می‌داند و آنقدر بر این دانشش متکی است که می‌خواهد قبل از ظهور امام زمان(عج) ظهوری را رقم بزنند که نگذارند ما به اهدافمان برسیم و به قول خودشان ظهور حضرت را غیرممکن سازند.

صهیونست‌ها برای اینکه بتوانند نظر جهانیان را از مقوله ظهور دور کنند، مجبور هستند که شبیه‌سازی کنند و این شبیه سازی محقق نمی‌شود مگر با استفاده از رسانه و سینما در مجموعه فیلم‌هایی که به ۲۰۱۲ ختم می‌شود. این‌ها می‌‌خواهند ذهن مردم را در زمان ظهور آماده کنند، در حالی که فکر می‌کردند که زمان مقرر برای ظهور سال ۲۰۱۲ است.

ولی این‌ها دوباره به دنبال این هستند که نشانه‌های ظهور را ببینند و زمان آن را مشخص کنند تا بتوانند دوباره یا ظهور را به تعویق بیاندازند یا که مشابه آن را ایجاد کنند یا اینکه با لشکرکشی و دشمنی، منجی را شکست دهند و خود بر عالم بشریت حاکم شوند.

اینان می‌دانند که مردم مسلمان یعنی همان بنی اسماعیل که می‌خواهند با ایجاد نشانه‌هایی شبه واقعی مسلمانان را در اشتباه قرار دهند و به همین وسیله اینان را از بین ببرند، در این باره داعش گزینه بسیار خوبی است. چرا که ۹۰ درصد نشانه‌های سفیانی را دارد ولی سفیانی نیست و جالب‌تر از آن اینکه مسلمانان و شیعیان وقتی این شبه نشانه‌ها را می‌بینند علاوه بر اینکه باور می‌کنند بلکه پس از فروپاشی این نشانه‌ها از ظهور ناامید می‌شوند و همین مسلمانان را روبه زوال و نابودی قرار می‌دهد.

باید صبور باشیم، چرا که اگر بخواهیم هر نشانه‌ای را واقعی فرض کنیم و بگوییم ظهور نزدیک است، مطمئن باشید که به زود دچار ناامیدی خواهیم شد و همین باعث می‌شود که یهودیان زودتر به اهداف خصمانه خود برسند. پس باید صبور بود و به راحتی این نشانه‌ها را به عنوان نشانه ظهور نپنداریم.

 

پیشرفت جنود شیطان در آخرالزمان صهیون

نه اینکه در مورد نشانه‌ها تفکر نکنیم بله باید در مورد تمام نشانه‌ها تفکر شود و باید با آیات و روایات مطابقت داده شود چرا که اگر خود را با این شبه نشانه‌ها امیدوار کنیم مطمئن باشد که کمر اسلام و مسلمین شکسته خواهد شد. بروید و هرطور شده در مورد اسرائیل بنی اسرائیل و صهیونیسم تحقیق کنید، کتاب‌ها بخوانید. بروید و تحقیق کنید که اینها کیستند و چیستند و می‌خواهند چکار کنند نه از نظر سیاسی بلکه از همه جهات بروید و تحقیق کنید.

بدانید که وقتی ما به زندگی می‌پردازیم، می‌خوریم و می‌خوابیم، صهیونسیت‌ها تنها به دنبال نتیجه بخش کردن ظهور به نفع خودشان هستند. نکته دیگر اینکه بروید سخت در مورد نشانه‌های آخرالزمان مطالعه کنید تا هر وقت نشانه ‌شبیه نشانه واقعی رخ داد بتوانید تشخیص دهید و به نشانه‌ها بی اعتماد نشوید چرا که یهود همین قصد را دارد.

باعث تاسف است، چرا که در بزرگترین سرزمین اسلامی، مرکز یهودپژوهی، یک ساختمان صهیون‌پژوهی وجود ندارد و این در زمانی است که ما در جمهوری اسلامی به سر می‌بریم و بدتر اینکه در دانشگاه‌ها یک واحد دشمن شناسی و یهود شناسی وجود ندارد، بعد می‌خواهیم با این وضعیت جلوی این دشمنان بایستیم.

تعداد محققان یهود شناس در کشور ما به اندازه ذره‌ای از اسلام شناسان یهودی نیستند. یکی از دلایل مسلم حضرت مهدی موعود(عج) این است که کفر، شرک و نفاق عصر ظهور چنان زیاد است که تمام کینه کافران در آن جمع شده و این سلاح چیزی جز تمام علم پیامبران نیست و اینکه در آخرالزمان شیطان تمام تجربیات خود را به کار می‌برد که نظام ظهور را برانداز کند.

بدانید که اگر تمام پیامبران در آخرالزمان بیایند؛ نمی‌توانند جلوی خصم را بگیرند و آن را شکست دهند چرا که در آن زمان چنان جنود شیطان پیشرفت می‌کند که کسی جزء منجی عالم بشریت نمی‌تواند در برابرشان قرار گیرد حال چه موسی، عیسی، ابراهیم و نوح بیاید، نمی‌توانند جلوی خصم آخرالزمانی را بگیرند.

منبع: خیبر