به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جاثیه به نقل از هاآرتص: رهبران نظامی رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند ایران همچنان در سوریه مستقر است و پیروزی در سوریه مقدمه درگیری‌های اسرائیل، ایالات متحده و ایران است.

کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی از تهدیدات مشاور ارشد مقام معظم رهبری احساس خطر کرده‌اند در همین راستا روز گذشته (چهارشنبه) جلسه اظطراری تشکیل دادند. در این جلسه ارزیابی‌ها و هشدارهای حمله آمریکا به سوریه مورد بررسی قرارگرفته است.

پس از تهدیدات روسیه و ایران در رابطه با اظهارات ترامپ مقامات صهیونیستی به شدت احساس خطر کرده‌اند به همین جهت رهبران نظامی اسرائیل اظهار داشتند حضور آنها در سوریه به جهت احساس خطری است که نسبت به ایران دارند.

تحریریه سیاسی جاثیه: یقینا این احساس خطر بیان‌گر ترس صهیونیست‌ها از رشادت‌ها و موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران است. در مقابل به فرموده‌ی مقام معظم رهبری:«رژیم صهیونیستی در قواره و اندازه‌ای نیست که در صف دشمنان ملت ایران به چشم بیاید» ایشان در نوروز سال ۱۳۹۲ طی سخنانی در پاسخ به تهدیدات رژیم صهیونیستی فرمودند: «گاهی سردمداران رژیم صهیونیستی، ما را تهدید هم می‌کنند؛ تهدید به حمله‌ی نظامی می‌کنند؛ اما به‌نظرم خودشان هم می‌دانند و اگر نمی‌دانند، بدانند که اگر غلطی از آنها سر بزند، جمهوری اسلامی «تل‌آویو» و «حیفا» را با خاک یکسان خواهد کرد.»