جنبش مقاومت اسلامی “حماس” با تبریک عملیات قهرمانانه و شجاعانه عکا تصریح کرد که این عملیات مهر تاییدی بر درستی پافشاری ملت فلسطین بر روی گزینه مقاومت و مقابله با رژیم صهیونیستی به منظور دفاع از خود، سرزمین و مقدسات فلسطین به هر قیمت ممکن است.

فوزی برهوم سخنگوی حماس طی بیانیه ای مطبوعاتی که نسخه ای از آن در اختیار مرکز اطلاع رسانی فلسطین قرار گرفت خاطر نشان کرد که دشمن صهیونیستی تاوان زیادی در قبال جنایت ها و تجاوزاتش خواهد داد و تا زمانی که این جنایت ها ادامه داشته باشد، هزینه های بیشتری هم متحمل خواهد شد.

وی افزود: ما ضمن تبریک این عملیات مقاومتی، دولت صهیونیستی را مسئول تمامی تبعات و پیامدهای تداوم سیاست های نژاد پرستانه و افراطی گرایانه این رژیم می دانیم.

برهوم همچنین از اقشار مختلف ملت فلسطین و گروه های ملی خواست به مقاومت و انتفاضه قدس ادامه داده و ابزارها و وسایل خود را توسعه دهند تا به اقدامات و تجاوزات رژیم صهیونیستی پایان دهند.

گفتنی است که پلیس رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه جسد یک نظامی اسرائیلی را که از ظهر امروز ناپدید شده بود، در نزدیکی شهرک کریات حاییم در مجاورت شهر حیفا پیدا کرد.پایگاه خبری صهیونیستی مفزاک لایو گزارش داد که پلیس در بیانیه ای اعلام کرده است جسد این نظامی ۲۰ ساله را در حالی که آثار گلوله روی آن دیده می شود، پیدا کرده است.

 

 

منبع: مرکز اطلاع رسانی فلسطین